Voorwoord

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

 

Australorp Clubblad jaargang 2019 nummer 2

Australorp Club Opgericht 16-04-1988

 

Erevoorzitter Bert Beugelsdijk Tel.010-4207033

Voorzitter Cees van Vliet Tel.071-5613850

Sec/Penn.m. Aad Glas Tel.0252-413222

Bestuurslid Herman Dubbink Tel.06-10358370

Bestuurslid Dhr. Vacant Tel.

Mobiel: Dhr. Aad Glas 06-49450170

E:mail adres secretaris This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Voorwoord

Tussen de vakantie en de aanvang van het nieuwe broedseizoen ligt de periode van tentoonstellingen. Het begint altijd eind augustus begin september met de jong dieren keuringen, wat op zich een ontspannende periode is. Hierna begint het inzenden op de grotere shows, met alle blijdschap en teleurstellingen van dien. Dit geldt natuurlijk ook voor de Australorpfokkers.

Daarom heeft het bestuur van de Australorp Club besloten de spits af te bijten met een eigen Kampioen Clubshow. Voorheen werd deze onder gebracht bij een van onze grotere shows in Nederland. Maar nu gaan wij op 14 september tijdens onze clubdag een show organiseren bij de vereniging AKV in Amersfoort. Tijdens de clubshow ter ere van ons 30 jarig bestaan in 2018 in deze locatie, is het idee ontstaan. Het was toen een heel ontspannen en gezellige tentoonstelling, waar de fokker veel meer was betrokken bij de keuring en ook zijn ideeën en kwaliteiten van zijn dieren over te brengen naar de keurmeester. Daarom is er voor gekozen deze formule eens toe te passen op onze clubdag. Het is de bedoeling dat de dieren worden ingeschreven aan de hand van een vraagprogramma. Tevens wordt er voor gekozen om na de keuring een dier bespreking te houden, zodat er onderling ook nog een discussie kan ontstaan over de goede en de slechte kwaliteiten van de dieren.