Toekomstplannen

 

Bij de vijfde generatie is er chocolade op chocolade gefokt. Er waren meerdere hennen en hanen zonder kuif. Een van de hanen was geen broertje van de hennen en kon daarom met de hennen worden gekruist. Theoretisch gezien is de verdeling als volgt bij chocolade met chocolade: 50% chocolade, 25% zwart en 25% khaki. Khaki is de verdunde kleur van chocolade.

 

Bij de uitkomst van de eieren was het spannend of we voor het eerst ook khaki australorpkrielen zouden krijgen! En ja, er zitten twee khaki kuikens bij!

Figuur 1, twee khaki kuikens, één dag oud.

 

Khaki kuikens zijn goed te herkennen omdat ze bijna wit zijn als kuiken. De kleur is het beste te vergelijken met de kleur van koffie met melk. De hanen zijn iets donkerder dan de hennen, net zoals bij de chocolade australorp.

Figuur 2, chocolade en khaki australorpkrielen bij elkaar.

 

Nu is het volgende streven om de khaki australorpkrielen ook te laten erkennen!